Олімпійський тиждень відбувся в Городищенському професійному ліцеї

Олімпійський тиждень відбувся в Городищенському професійному ліцеї

Із 18 по 21 вересня в «Городищенському професійному ліцеї» проходив Олімпійський тиждень в рамка святкування Дня фізичної культури і спорту. Захід провели з метою формування у дітей та молоді мотивації до здорового способу життя виховання дітей і підлітків на гуманістичних олімпійських ідеях. Про це пише Городище.info

Тиждень відкрився Олімпійським уроком та підняттям олімпійського прапора – цю почесну місію виконали почесний майстер спорту з гандболу Любов Ракуль та кращий спортсмен ліцею, учень групи № 35 Андрій Лисенко. Звучав олімпійський гімн. У заході узяв участь начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Залозний.

 

19 вересня пройшли змагання з дартсу, перетягування канату, підтягування, волейболу, баскетболу. 20 вересня відбулася товариська зустріч з волейболу між збірною командою викладачів і учнів та товариська зустріч з футболу між командами «Ліцей» – ФК «Петропавлівка», а також пройшов шахово-шашковий турнір в гуртожитку. 21 вересня завершився Олімпійський тиждень легкоатлетичним пробігом по місту «Біг заради здоров`я» та церемонією нагородження переможців.

Прочитайте ще:

Залиште коментар