Оновлена «Астра» відкрила свої двері після ремонту

Оновлена «Астра» відкрила свої двері після ремонту

Третього вересня РОП «Астра» після місячної перерви на ремонт почала прийом пацієнтів. Вперше за багато років міська влада виділила лікувальному закладу колосальну суму – близько мільйона гривень.

На ці кошти тут замінили 50 вікон на металопластикові, встановили протипожежну сигналізацію, закупили реабілітаційне обладнання, капітально відремонтували 2 кабінети і зробили поточний ремонт в усьому приміщенні.

– В цьому році ми просто зірвали джекпот. Ми дуже радіємо з цього і висловлюємо вдячність міському голові Анатолію Бондаренку та його команді за те, що на наш заклад звернули увагу. Адже у нашому місті є близько 70 тисяч людей пільгових категорій, яким ми надаємо допомогу абсолютно безкоштовно, – зазначила директор поліклініки Ірина Волощенко.

Проінспектувати, на що були витрачені бюджетні кошти, в «Астру» завітали міський голова Анатолій Бондаренко і голова бюджетної комісії Юрій Тренкін. Побаченим залишилися задоволені.

– Багато років «Астра» була забута і щодо фінансування, і щодо уваги з боку міської влади. Хоча заклад несе велике соціальне навантаження. Тут оздоровлюються і люди з інвалідністю, і діти з вадами розвитку, проходять реабілітацію учасники АТО. Я радий, що цьогоріч з міського бюджету на потреби закладу ми виділили солідну суму, – підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.

– Зараз мені було дуже приємно пройтися оновленими приміщеннями. Але було прикро чути від працівників оздоровчого центру скарги на мізерні зарплати, які вони отримують. Тож планую звернутися до представників нашої фракції у Верховній Раді, щоб були переглянуті оклади медичних працівників, щоб це питання було підняте на загальнодержавному рівні. Адже важка праця медичних працівників має бути гідно оплачена. Ми доб’ємось цього обов’язково, – зазначив голова бюджетної комісії Юрій Тренкін.

Прочитайте ще:

1 коментар до цієї статті

  1. Вікторія

    Цена звичайно гарна подія і для самої Астри і для її пацієнтів. Але чому до соляної кімнати не пускають маленьких дітей. Адже властивості цієї кімнати є дуже гарними для профілактика ОРВІ, та для діток з астмою. Чому не має дитячих груп? Або хоча б маму з дитиною пускали.
    Дуже надіюсь що в оновленій Астрі це ‘гостре’ питання вирішиться.

    Відповіcти

Залиште коментар