“Оперативну службу” у Черкасах потрібно посилити, – Ігор Волошин

“Оперативну службу” у Черкасах потрібно посилити, – Ігор Волошин

Як покращити роботу «Оперативної служби 1505» у Черкасах, говорили під час ранкової наради у Черкаській міській раді. Така необхідність виникла через низку нарікань на роботу служби від комунальників та громадян.

Як зазначив заступник начальника відділу «Оперативна служба» Сергій Маліщук, нині у них відчувається гостра нестача кадрів. Кількість працівників служби у Черкасах – найменша серед усіх міст і фактично становить 6 осіб. У вечірній час та на вихідних дзвінки приймає лише одна людина, яка інколи навіть фізично не встигає відповідати на усі дзвінки. На добу їх у середньому надходить близько 400, а на місяць – більше 11 тисяч.

Також Сергій Маліщук зауважив, що віддавати прийом дзвінків від населення на аутсорсинг не доцільно. За його словами, в усіх міських радах такі кол-центри є підрозділами міських рад. Також закупівля таких послуг покладе додаткове немале навантаження на бюджет.

– На мою думку, покращити роботу нашого відділу можна за один день. Для цього потрібно кілька кроків. Запропонувати диспетчерам «Черкаситеплокомуненерго» своєчасно приймати інформацію від населення. Організувати обмін інформацією між комунальними підприємствами та відділом «Оперативна служба». Зобов’язати системних адміністраторів Черкаської міської ради слідкувати за тим, щоб безперебійно працювали сервісна частина міської системи оповіщення «Атрис» та програмний засіб «Амур», у роботі яких останнім часом постійно виникають перебої. Також потрібно збільшити чисельність вдділу «Оперативна служба» на 5 осіб. Проект відповідного рішення міської ради ми вже підготували, – зазначив Маліщук.

– Я вважаю, що робота «Оперативної служби 1505» не на тому рівні, який нам потрібен. Ми всі разом маємо вирішити це питання. Оперативну службу потрібно посилити, можливо, реорганізувати і збільшити штат. Сергія Дмитровича прошу подати розрахунки виконавчому комітету, на сесію міської ради, щоб їх підтримали депутати, – сказав заступник міського голови Ігор Волошин.

Залиште коментар