«Опозиційні депутати вкотре продемонстрували зверхнє ставлення до громади Черкас», – Тренкін

«Опозиційні депутати вкотре продемонстрували зверхнє ставлення до громади Черкас», – Тренкін

Деструктив і бажання дорватися до бюджетного корита. Саме такі мотиви були в депутатів від Блоку Петра Порошенка, Партії вільних демократів і «Громадянської позиції», які у повному складі не з’явилися на сесію Черкаської міськради 10 січня, на якій мали затвердити бюджет міста на 2019 рік. Саме так характеризує поведінку опозиційних до мера депутатів голова бюджетної комісії, член фракції ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

– Єдиним завданням і метою опозиційних депутатів було відкликання 5 обранців, яких вони хотіли позбутися на незаконних зборах на заводі «ТЕМП». І єдине, чому вони раніше ходили на сесію – це відкликання депутатів, переформатування більшості, імпічмент міському голові і колапс у місті.

Через те, що Черкаська виборча комісія відмінила незаконне і ганебне попереднє рішення щодо відкликання депутатів, їхня мета втратила сенс. Тому вони вчергове демонструють своє зверхнє, ганебне ставлення до громади Черкас, до проблем міста, їм наплювати на бюджет, на долю міста і людей. Єдина їхня мета – це боротьба за бюджетне корито і розподіл коштів. Це люди, які налаштовані на деструктив і хаос у місті, – вважає Юрій Тренкін.

Депутат пояснив, чому представники депутатської більшості нещодавно пропустили декілька засідань.

– Ми відстоювали волевиявлення нашої громади і не давали можливість незаконно відкликати депутатів, яких обрали кілька тисяч людей. Ми захистили своїх колег, ганебні рішення Черкаської міської виборчої комісії відмінені. Тож у депутатської меншості відпав сенс відвідувати сесію. Зараз вони побігли у ЦВК, намагаються домогтися того, щоб та відкликала черкаську ТВК і по-новій закрутити питання по відкликанню депутатів, – розповів депутат.

За словами голови бюджетної комісії міської ради, затягування із прийняттям бюджету матиме негативні наслідки для міста.

– Зараз ніхто не говорить про програму соціально-економічного розвитку. Говоримо про операційний бюджет без капітальних видатків: це зарплата, електроенергія тощо. Без бюджету місто буде фінансуватися по 1/12 відповідно до показників минулого року. Не будуть фінансуватися ніякі програми, місто буде вести жебрацьке існування, – пояснив Юрій Тренкін.

Залиште коментар