Освітлення покращили на вул.Вергая у Черкасах

Освітлення покращили на вул.Вергая у Черкасах

За дорученням міського голови Анатолія Бондаренка у Черкасах триває оновлення вуличного освітлення у різних мікрорайонах Черкас. Нині ж черга позитивних перетворень щодо зовнішнього освітлення дійшла і до вулиці Віталія Вергая, де працівники КП «Міськсвітло» замінили старі зношені лампи на нові сучасні. Загалом було змонтовано 36 світодіодних LED-світильників потужністю: 33 світильники по 80 Вт та 3 світильники – 40 Вт. Крім цього, додатково встановлено 3 опори.

Як розповів заступник директора КП “Міськсвітло” Павло Собко, на відміну від колишніх ламп ДНАТ нинішні – значно яскравіші, економніші та триваліші в експлуатації. Усе це в комплексі заощаджує кошти міського бюджету. Орієнтовно, реконструкція вуличного освітлення по вул. Віталія Вергая впродовж наступних п’яти років дозволить зекономити міській казні близько 60 тисяч гривень.

– Саме світлодіодні лампи є найоптимальнішим варіантом вуличного освітлення. Такі світильники – енергоощадні, оскільки лампа зі світлодіодів, у порівнянні з лампами розжарювання, споживає ву20 разів менше електроенергії. Тож вуличне освітлення нашого міста за рахунок LED-світильників стає: вигіднішим, надійнішим і якіснішим, – наголосив Павло Собко.

 

Залиште коментар