Освітяни Черкас отримуватимуть 100 % зарплати

Освітяни Черкас отримуватимуть 100 % зарплати

Сьогодні на сесії Черкаської міської ради депутати ухвалили зміни до бюджету міста на 2018 рік. Зокрема, вони стосувалися й оплати праці педагогічних працівників, передає кореспондент «ПроГоловне».

«Щоб сплачувати усю зарплату педагогам, в повному обсязі, 100-відсотково, нам у міському бюджеті не вистачало 14,5 млн гривень. Тепер Кабмін ухвалив потрібну постанову, якою регулюються ці виплати, і ми могли зробити потрібні перерахунки і забезпечити коштами освітянську зарплату», – пояснила директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталя Джуган.

Крім того, ці зміни до міського бюджету передбачають виділення 5 млн гривень на будівництво багатофункціонального Палацу спорту для ігрових видів спорту та понад 600 тисяч гривень спрямують на підтримку  волонтерських та громадських організацій, залучених до оборонної роботи і військово-патріотичного виховання громадян.

Нагадаємо, що міський бюджет досі ухвалений частково, без бюджету розвитку міста, тому виникає потреба у таких уточненнях і змінах.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар