Пам’ять В’ячеслава Чорновола вшанували на Звенигородщині напередодні Дня жертв політичних репресій

Пам’ять В’ячеслава Чорновола вшанували на Звенигородщині напередодні Дня жертв політичних репресій

20 травня Україна вшановуватиме жертв політичних репресій.

Тож напередодні цього пам’ятного дня голова Звенигородської райдержадміністрації Василь Довбуш та керівники відділів РДА побували у с. Вільховці  на території садиби-музею В’ячеслава Чорновола та поклали квіти до погруддя В’ячеслава Максимовича – Героя України, незламного борця з тоталітарним режимом.

Про це повідомили у  Звенигородській райдержадміністрації.

“Ми повинні пам’ятати людей, які чинили опір і боролися  з комуністичним режимом та стали жертвами тоталітаризму, – наголосив голова райдержадміністрації Василь Довбуш. – На їхніх жертовних життях сформувалася історична пам’ять України.Ми – сильна нація, ми – сильна держава! Україна більше ніколи не допустить репресій і тортур проти українців!”
“В’ячеслав Чорновіл був голосом свободи! – відзначив директор садиби-музею Василь Стрижиус. – Він ніколи не шкодував, що вибрав шлях боротьби за право Людей, за Націю. Його приклад чесного жертовного служіння і сьогодні нас надихає і вселяє віру у Перемогу”.
Хвилиною мовчання вшановано пам’ять всіх, хто загинув внаслідок політичних репресій та переслідувань.
Після покладання квітів представники райдержадміністрації оглянули музейні експозиції та ознайомились із життям та діяльністю В’ячеслава Чорновола.

Залиште коментар