Патрульні допомогли дідусеві знайти забутий пакет в маршрутці

Патрульні допомогли дідусеві знайти забутий пакет в маршрутці

Учора, 4 жовтня, до патрульних звернувся 80-річний черкащанин. Дідусь просив допомоги, бо забув у маршрутці пакет із харчами: пучок петрушки, з десяток картоплин і шкурки від сала. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції в Черкаській області.

Це все, що старий зміг собі дозволити на пенсію після того, як сплатив комуналку. На три тисячі в місяць живе пенсіонер з дружиною, яка має інвалідність і часто хворіє. Розгублений просив знайти пакет. При цьому він дуже соромився, що його проблема не має важливого значення у порівнянні з тими, які трапляються в інших.

Дід каже: вибачте, що відриваю вас від важливіших справ, але той пакет, там все аби ми з бабою не голодували. Патрульні вирішили поїхати на кінцеву зупинку та перевірити автобуси. Дорогою зупиняли водіїв й запитували їх, чи не бачили у салоні залишені речі. Пакет таки знайшли. Він так і залишився висіти там, поруч сидіння, як розповідав дідусь. Вміст також був незайманим.

Втім, ця ситуація не залишилась для поліцейських байдужою чи простим виконанням своїх службових обов’язків. Вони зібрали вдома продукти: бутиль з салом, медом, цибулі, часнику, мариновані овочі, а також фрукти і, віддали пенсіонеру ще один пакет.

Дідусь не очікував такого прояву небайдужості й обіцяв обов’язково написати про інспекторів в газеті.

 

Залиште коментар