Перед черкаським драмтеатром демонтують «квіткові» павільйони

Перед черкаським драмтеатром демонтують «квіткові» павільйони

Сьогодні, під час засідання виконавчого комітету ЧМР, розглядали проект-рішення про демонтаж павільйонів з квітами перед будівлею драматичного театру,  Про це повідомляє кореспондент ПРО ГОЛОВНЕ.

Під час обговорення питання між членами виконкому та підприємцями розгорнулася дискусія, щодо знаходження виходу із ситуації, яка склалася. Нагадаємо, що павільйони встановили взимку цього року без жодних дозвільних документів. У проекті-рішення йдеться про демонтаж споруд, після чого павільйони передадуть на відповідальне зберігання підрядній організації. 

Як переконує власниця цих споруд Тетяна Водоп’ян, тамтешню землю підприємці «не захоплювали». Вона наголошує:

 “Колись це місце як альтернативне їм запропонували замість ринку на Гоголя у зв’язку з планами на будівництво там торгівельного центру. Ми хочемо, аби нам врешті виділили місце для торгівлі й дозволили належним чином оформити дозвільні документи. Ми хочемо працювати в законному полі», – зазначила вона.

Серед можливих варіантів, де б могли, на думку представників виконкому, працювати ці підприємці, – на площі на перехресті вулиць Хрещатик та Смілянської.

Внаслідок “емоційних” обговорень міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вніс пропозицію відтермінувати демонтаж на місяць. Упродовж цього часу владці разом із підприємцями шукатимуть компромісне місце для подальшого розміщення павільйонів.  

Залиште коментар