Перед опалювальним сезоном люди з черкаської багатоповерхівки досі без газу

Перед опалювальним сезоном люди з черкаської багатоповерхівки досі без газу

У непростій ситуації опинилися жителі черкаської багатоповерхівки за адресою бульв. Шевченка, 150/1. Це новобудова, яка була зведена у 2015 році. Проте будівля досі не підключена до газу.

У будинку створене ОСББ «Симфонія-Черкаси». Централізованого опалення немає, тільки індивідуальне газове. У зв’язку з тим, що наближається опалювальний сезон, а в будинку відсутні інші джерела опалення, люди підготували звернення до голови правління ПАТ «Черкасигаз» Сергія Буяна з проханням розглянути можливість пуску газу в будинок у найкоротший термін.

– У нас забудовник на певному етапі не доробив нічого. «Черкасигаз» не з’являється. За адресою бульв.Шевченка 150/1 (четверта секція) в нас на 100% готова до підключення. Ще ЖБК «Гармонія» писала заяву на пуск газу – відмовили. Ми, як ОСББ, вже є власниками квартир, вже ЖБК «Гармонія» немає, на їх основі створене ОСББ «Симфонія-Черкаси». І я прихожу, як представник громади, і прошу – пустіть, будь ласка, газ у будинок. Тому що ми там прописані, ми вже виконали ремонти, настає зима, ми там хочемо жити. Ми хочемо, якщо є якісь у нас недоліки, щоб нам сказали, які, будемо переробляти – тільки допомагайте. Ми хочемо, щоб нам пояснили, що потрібно зробити, щоб нам підключили газ. Але з нами ніхто не говорить, нас не допускає, і ніхто нічого не робить, – говорить Валерій Ткаченко, голова правління ОСББ «Симфонія-Черкаси».

Аби справа зрушила з мертвої точки, люди звернулися по допомогу до депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна. «Батьківщинівець» прийшов підтримати людей, і разом з керівником ОСББ заніс у канцелярію відповідну заяву, яка була належним чином зареєстрована. На прийом до Сергія Буяна потрапити не вдалося, проте в телефонному режимі він пояснив депутату, що, оскільки в будинку 12 поверхів, на підключення газу потрібен дозвіл Держгірпромнагляду та Мінрегіонбуду.

Після цього Юрій Тренкін пояснив мешканцям будинку, які будуть подальші дії із їхнього питання.

– Як тільки в нас буде офіційна відповідь «Черкасигазу», ми звернемось до Держгірпромнагляду і будемо вимагати в них дати дозвіл ПАТ «Черкасигаз» на підключення газу. Будемо тримати це питання на контролі. Адже в нас у Черкасах не один будинок 12-ти поверховій. Ця вибірковість нинішньої влади мене не влаштовує. Тому будемо добиватися, щоб у найкоротші терміни ваш будинок був з газом, – підкреслив Юрій Тренкін.

На думку депутата, проблема набагато глибша: відсутня відповідальність з боку забудовника, люди кинуті напризволяще з їхніми проблемами. Він планує підготувати ще один лист на Верховну Раду України з цього приводу із проханням втрутитись в проблему, яку на регіональному рівні не можуть вирішити вже третій рік.

Залиште коментар