Перед вихідними на Черкащині похолодає

Перед вихідними на Черкащині похолодає

Тепло в березні ще не може бути надійним, оскільки приходить з теплими повітряними масами і відходить разом з ними. Сонце починає добре прогрівати землю лише з Дня весняного рівнодення. На поточному тижні надійде більш прохолодна повітряна маса, тому погода змінить свій настрій. Про це інформують у обласному гідрометеоцентрі.

Хмарна, волога, але відносна тепла погода, яка поки що панує на Черкащині, зумовлена впливом передньої частини циклонічної системи, розташованої від Баренцева до Середземного морів. Південні повітряні течії і в найближчі 2-3 дні забезпечать денний максимум температури не нижче 10-12º тепла. Нічна температура буде в межах 4-6º тепла. Можливі окремі, невеликі дощі.
Напередодні вихідних наш регіон опиниться у більш прохолодній тиловій частині циклонічної системи, розпочнеться надходження повітряних мас із північних широт. Тому середній температурний фон знизиться на 3-5º, з’явиться ймовірність слабких нічних морозів.

Хоча температурний фон залишатиметься дещо вищим за кліматичну норму, відчуття холоду додаватиме посилений вітер та підвищена вологість повітря.

Залиште коментар