Перегони на тракторах, велосипедах і з тачками в руках: на Канівщині відгримів сьомий «Трактор-фест»

Перегони на тракторах, велосипедах і з тачками в руках: на Канівщині відгримів сьомий «Трактор-фест»

Учора поблизу с. Полствин Канівського району відбувся традиційний, вже сьомий за рахунком «Тракторфест». Працівники усіх філій ТОВ «НВФ «Урожай» визначали найспритнішого тракториста у своїх лавах, а ще – змагалися у перегонах на велосипедах і в забігу з тачками в руках.

Про подробиці свята – у репортажі кореспондента «ПроГоловне».

Особливість цьогорічного «Тракторфесту» полягала у тому, що перегони були не по прямій, а по кільцевій трасі. Учасники півфінальних та фінальних заїздів мали подолати яму, гірку, кільканадцять колод («місточок»), виконати заїзд у «гараж» та «змійку», не збивши сигнальних вішок. За порушення правил їх штрафували додатковими секундами, а переможця, звісно, визначали за найменшим часом. Щоправда, штрафів майже не було, адже до цих змагань дійшли найвправніші водії фірми.

 

Крім того, змагалися й у перегонах на велосипедах як найпоширенішому транспорті у сільській місцевості.

Були  й напівжартівливі змагання у забігу з тачками, завантаженими сіном, у руках під промовистою назвою «Crazy farmer». А творчі особистості з різних філій фірми взяли участь у конкурсі «Лелека» – найоригінальшому оформленні дитячих візочків.

Учасників перегонів та гостей свята (а до Полствина без перебільшення з’їхалися аграрії з усієї України) вітали виконавчий директор ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Мельник  та директор ТОВ «НВФ «Урожай», що входить до групи МХП, Олександр Воскобойнік:

 

«Трактор Фест» не просто перегони сільськогосподарської техніки. Насамперед це свято людей, які працюють в «Урожаї». Це єдиний день, коли співробітники, що працюють у різних куточках Черкащини та Київщини, можуть зібратися разом і відпочити. Всіх їх об’єднує нелегка праця хлібороба. І неважливо, чи працюють вони в полі, чи біля техніки, чи за комп’ютером… Кожен з них вкладає часточку свого труда, свого серця і навіть своєї любові в те, щоб наше підприємство залишалося  не лише одним з найбільших у регіоні, а стабільно розвивалося і рухалося вперед».

Серед тих, хто створював святковий настрій трактористам та їхнім сім’ям, був і Олександр Клименко, відомий на всю Україну священник, що брав участь у проекті «Голос країни» й одержав перемогу. А надвечір очікували на приїзд зіркового гостя – співака Дзідзьо.

Зрозуміло, що найвдалішим свято було для переможців та їхніх груп підтримки – колег з філій. У змаганнях на тракторах марки FENDT став Віталій Крамар з с. Рижанівка  зі Звенигородської філії, а у змаганнях на МТЗ переміг Володимир Сидоренко з філії ім. О. Г. Бузницького, що на Київщині.

Переможці, окрім морального задоволення, отримали ще й матеріальну винагороду – по 15 тисяч гривень. Ті, хто посів друге місце, були нагороджені призами у 10 тисяч, а «бронзові» призери – по 5 тисяч гривень. Та головним було все-таки не це, а щирі емоції і радісний настрій, які наш кореспондент намагався зафіксувати у світлинах.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар