Перелік об’єктів для ремонту вулично-дорожньої мережі

Перелік об’єктів для ремонту вулично-дорожньої мережі

Перелік об’єктів вулично-дорожньої мережі, де необхідно виконати поточний ремонт у 2023 році, розширили. Рішення ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради.

До раніше ухваленого переліку додали ще 8 вулиць та провулків. Це вулиці Василя Стуса, Ціолковського, Спиридона Кириченка, провулок Цегельний, провулок Вергунівський, міжквартальний проїзд від вулиці Чорновола до будівлі №164/1 по вулиці Чорновола, вулиці підполковника Сиротенка та Небесної Сотні.

Як повідомив директор департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Сергій Отрешко, тепер у планах до ремонту 55 об’єктів вулично-дорожньої мережі.

З початку року ремонтом вже встигли охопити такі вулиці: Надпільна, Чигиринська, Олени Теліги, Семена Палія (Зелінського). 

«Цього року ми плануємо зосередити свої зусилля на поточному ремонті доріг та тротуарів у різних куточках нашого міста. Дякую Збройним Силам України за можливість працювати для черкаської громади у тиловому місті», — зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар