Переможцям міського конкурсу «Таланти багатодітної родини» вручили грамоти у Каневі

Переможцям міського конкурсу «Таланти багатодітної родини» вручили грамоти у Каневі

У понеділок, 17 липня, Канівський міський голова Ігор Ренькас вручив грамоти переможцям міського етапу конкурсу «Таланти багатодітної родини», який проходив у травні цього року.

Так, у номінації «Художнє мистецтво» І місце посів учень Канівської ЗОШ №1 Віталій Горовий. А в номінаціях «Художнє виконання» і «Музичне мистецтво» - учениці Канівської санаторної школи-інтернат, рідні сестри Аліна і Галина Грибенко.

Про це повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

Так, у номінації «Художнє мистецтво» І місце посів учень Канівської ЗОШ №1 Віталій Горовий. А в номінаціях «Художнє виконання» і «Музичне мистецтво» – учениці Канівської санаторної школи-інтернат, рідні сестри Аліна і Галина Грибенко.

До слова, здобувши перші місця на міському етапі конкурсу, переможці вибороли право представляти Канів на обласному фестивалі- конкурсі «Таланти багатодітної родини», який проходив наприкінці червня в місті Сміла, що на Черкащині.

На обласному конкурсі сестри Грибенко стали переможцями у номінації «Сімейні колективи – вокал». Окрім того, Аліна посіла ІІ-е місце у номінації «Музичне мистецтво», а Галина – ІІ-е місце у номінації «Художнє виконання».

– Саме ви своїми талантами й здобутками, своєю активністю прославляєте наше місто Канів, – зауважив міський голова Ігор Ренькас та побажав дітям не зупинятись на досягнутому, а продовжувати радувати своїми перемогами рідне місто й надалі.

Окрім того, очільник міста наполіг, щоб цих маленьких артистів обов’язково запросили виступити на найближчому концерті, який проводитиметься в місті, – щоб всі канівці мали змогу вкотре переконатися, наскільки наші діти талановиті та натхненні.

Залиште коментар