Перевізник скоротив рейси на своїх маршрутах – сьомому та двадцять другому

Перевізник скоротив рейси на своїх маршрутах – сьомому та двадцять другому

Під час пленарного засідання сесії, яке відбулося 29 березня, депутати з’ясовували причини скорочення автобусних рейсів на маршрутах №7 та №22 у вечірній час.
Як пояснив начальник управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу ЧМР Віталій Москаленко, сам перевізник пояснює такий крок фінансовими труднощами.
“Приватне підприємство «Еліт-Транс» звернулося з листом до міського голови, повідомивши про скорочення маршрутів у вечірній час. Так, на 7-ому маршруті скасували чотири рейси: два з мікрорайону «Лісовий», стільки ж із «Припортового», на 22-ому маршруті – на п’ять відправлень, – розповів він. – За словами перевізника, в нього немає фінансового ресурсу для роботи після десятої вечора. Оскільки з цього часу перевізник змушений платити заробітну плату водію та кондуктору за «нічним тарифом».
За його словами, наразі обидва маршрути запропоновані на конкурс із пасажирських перевезень.
Депутат міської ради Руслан Зоря обурився тим, що після десятої вечора в мікрорайон «Лісовий» неможливо дістатися громадським транспортом.
“Люди опинилися в заручниках, не всі можуть користуватися послугами таксі”, – говорить він.
Його колега Олександр Радуцький запропонував продовжити цим напрямком рух автобусів із маршрутів. Натомість депутат Олександр Згіблов висловився за те, аби продовжити рух тролейбусів у вечірній та нічний час цим районом.
Секретар міської ради Ярослав Нищик дав протокольне доручення управлінню транспорту надати свої пропозиції для альтернативного вирішення ситуації, що склалася.
Нагадаємо, від зупинки «Генерала Момота» автобуси маршруту №7 здійснюватимуть останнє відправлення о 21.27 (скасовано о 21.42 та 22.00). Натомість від зупинки «Вантажний порт» – о 22.04 (скасовано рейси о 22.22 та 22.40).
Транспорт маршруту №22 від зупинки «площа 700-річчя» завершуватиме рух о 22.08 (скасовано відправлення о 22.22, 22.35, 22.47, 22.57, 23.08), а від зупинки «Алея Путейка» востаннє на маршрут виїжджатиме о 21.27 (не їздитиме тепер о 21.41, 21.53, 22.06, 22.18, 22.31).

Залиште коментар