Першокурсники інституту пожежної безпеки склали присягу

Першокурсники інституту пожежної безпеки склали присягу

1 вересня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля курсанти- першокурсники cклали Присягу служби цивільного захисту і були посвячені у студенти.
Урочисті заходи розпочалися зі вшанування пам’яті та покладання квітів до Меморіальних дошок випускникам та засновникам навчального закладу, Монументу Героям Чорнобиля. Про це повідомляє прес-служба інституту.

Урочистості відкрилися виконанням Гімну України та підняттям Державного Прапору, право на яке надано кращим курсантам навчального закладу Вадиму Попсую й Анні Черняк.
За традицією, під звуки метронома, ставши на одне коліно, особовий склад інституту та всі присутні вшанували пам’ять вогнеборців, які віддали своє життя, виконуючи професійний та громадський обов’язки щодо ліквідації катастрофи на ЧАЕС, а також випускників навчального закладу Олексія Панченка та Ігоря Бойка, які боронили цілісність нашої Батьківщини у зоні проведення АТО.
Почесна варта винесла прапор до середини плацу, з чого було розпочато церемонію складання Присяги курсантами та посвячення у студенти першокурсників.
Після Божого благословення та освячення настоятелем Храму-Каплиці ікони Божої матері «Неопалима Купина» до першокурсників із вітальним словом звернулася мати першокурсника Олеся Маляренко і курсант 1-го курсу Владислав Соколенко, який щойно склав Присягу.
Свято продовжили показові виступи спортсменів і кінологічних розрахунків інституту. Курсанти старших курсівпродемонстрували оперативні дії з гасіння пожежі розпиленою водою та повітряно-механічною піною, роботу в апаратах захисту органів зору та дихання, у проведенні рятувальних робіт, ліквідації наслідків аварії на хімічних об’єктах.

Залиште коментар