Перший відкритий чемпіонат з пауерліфтингу у Черкасах відбувся за сприяння міської влади

Перший відкритий чемпіонат з пауерліфтингу у Черкасах відбувся за сприяння міської влади

16 вересня у Черкасах в рамках святкування Дня міста відбувся перший відкритий чемпіонат м.Черкаси та області з пауерліфтингу та окремих вправ. Свої досягнення у спорті учасники демонстрували у Черкаському міському Палаці молоді, передає кореспондент “Про головне”.
Щоб достойно провести змагання такого рівня, організатори звернулись до депутата обласної ради, заступника міського голови Черкас Романа Буданцева з проханням посприяти в їх організації і проведенні.
Захід такого рівня з цього виду спорту в місті проводився вперше. Тож його було внесено в програму святкових заходів до дня міста. Роман Буданцев був запрошений провести відкриття заходу, на якому були присутні більше 200 учасників з усієї країни, професійні судді та вболівальники.
«Вперше у Черкасах проводиться чемпіонат з такого виду спорту і такого рівня. Ми вдячні організаторам цих змагань за таку ініціативу, оскільки вважаємо, що спорт має бути одним з пріоритетів роботи міської влади», – сказав на урочистому відкритті змагань заступник міського голови Черкас Роман Буданцев.
Організатори подякували владі за підтримку і сприяння у проведенні змагань, адже спільними зусиллями вдалося досягти бажаного результату.
«Наші спортсмени – багаторазові переможці та призери різноманітних змагань світового, всеукраїнського та регіонального рівня. Ведеться постійна наполеглива робота з розвитку пауерліфтингу в місті та області, тому сьогоднішнє свято спорту – це логічне продовження цієї роботи і ми вдячні міській владі за надану можливість показати наші досягнення», – сказав регіональний представник комітету пауерліфтингу України UPC Олександр Байда.
Під час підбиття підсумків чемпіонату і нагородженні переможців він вручив  пану Буданцеву подяку.
Змагання тривали протягом дня, з 9.00 ранку до 21.00 вечора. Велику кількість нагород отримали спортсмени з Черкащини, і зокрема, з Чорнобаївщини, що свідчить про зростання рівня спортивної культури нашої області.

Прочитайте ще:

Залиште коментар