Персональну виставку Христини Шинкарчук “Я – колір” представили в Черкасах

Персональну виставку Христини Шинкарчук “Я – колір” представили в Черкасах

Христина Шинкарчук вже вдруге представляє свої творчі експерименти в Черкаському художньому музеї. На виставці з промовистою назвою «Я-колір» представлено 33 роботи, переважно абстракції, виконані акрилом і олією.

«Я – колір» – персональна виставка Христини Шинкарчук у ЧеркасахШинкарчук Христина Костянтинівна (1986 р.н.) – майстер народної творчості Національної спілки майстрів народного мистецтва України з 2011р., писанкарка, художник. Вивчала образотворче та декоративно-прикладне мистецтво в Черкаському художньо-технічному коледжі. Як напрямок творчості обрала для себе художній розпис. Професійно займається писанкарством вже 11 років.

 

«Я – колір» – персональна виставка Христини Шинкарчук у Черкасах
Цікаво спостерігати, як майстер, що спеціалізувався на мініатюрному декоративному розписі сферичної поверхні яйця, освоює все більші і більші площинні формати, як набувають розмаху рухи пензля, як колір починає домінувати над графічним рисунком.
Як зізнається Христина, розуміння кольору прийшло до неї через йогу. І справді, кольори на її роботах чисті, активні. Увесь цей яскравий калейдоскоп відображає різні грані життя молодої художниці, майстрині-писанкарки, доньки, сестри, дружини, мами, подруги, яка продовжує досліджувати навколишній світ, фантазує, захоплюється мистецтвом, займається йогою. Христина Шинкарчук створює свої роботи без ескізу, просто надихаючись емоціями від спілкування з природою та з людьми, а потім бере пензля і образи, які виникають в її уяві, втілює в кольорі на полотні.
Виставка «Це-колір» засвідчує, що Христина Шинкарчук знаходиться в активному пошуку своєї графічної мови і формується як художник сучасного мистецтва

Залиште коментар