Петиція про розпуск міськради набрала півтори сотні голосів

Петиція про розпуск міськради набрала півтори сотні голосів

На сайті Черкаської міської ради 10 серпня зареєстрована електронна петиція «Про дострокове припинення діяльності та переобрання складу Черкаської міської ради». На даний час вона вже набрала 167 голосів.

«З огляду на високу кількість нeзаконних рішeнь Черкаської міської ради, які визнані такими у судовому порядку, та зважаючи на низький рівень довіри черкащан до діючого складу Черкаської міської ради та на неспроможність депутатів виконувати покладені на них функції, про що яскраво свідчать численні скандали довкола рішень ЧМР у останні місяці, громада міста Черкаси наполягає на нагальному розпуску та переобранні депутатів Черкаської міської ради.

Черкащани більше не можуть вважати справжніми НАРОДНИМИ обранцями людей, які зраджують інтереси своїх виборців, та займаються інтригантством та власними бізнесовими інтересами замість роботи на благо нашого міста. Тому просимо Вас звернутись до Верховної Ради України із поданням щодо дострокового розпуску та переобрання складу Черкаської міської ради», – йдеться у петиції.

Аби петиція набула чинності, вона має набрати 250 голосів. Зареєстрував електронну петицію відомий в місті представник руху «Національний корпус Азов» Дмитро Кухарчук.До кніця збору підписів залишилося 25 днів.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар