Під час засідання виконавчого комітету розглянули понад сотню важливих питань

Під час засідання виконавчого комітету розглянули понад сотню важливих питань

Житлово-комунальні, соціальні, освітні, архітектурні питання розглянули під час чергового засідання виконавчого комітету – загалом понад сотню важливих для життєдіяльності міста. Зокрема, які стосуються служби у справах дітей, соціального захисту, роботи житлово-комунального комплексу та комунальних підприємств, благоустрою міста, вшанування містян. Про це повідомила пресслужба Черкаської міської ради.

Виконавчий комітет ухвалив зміни до положення про відзначення міськими нагородами громадян та трудових колективів на 2021 – 2025 роки. Зокрема, заслухали інформацію начальника відділу «Патронатна служба» Миколи Добровольського. Він розповів про плани стосовно запровадження нових міських нагород для відзначення трудових колективів та окремих громадян. Це, зокрема, пам’ятна відзнака міського голови «За звитяги в ім`я Черкас. Остафій Дашкович», медалі «За волонтерство та добрі справи», «Незламній духом черкащанці» та пам’ятний знак «Спортивна гордість Черкас». Цими нагородами пропонується відзначати черкасців, котрі зробили вагомий внесок у розвиток міста й утвердження незалежності України.

Під час засідання затвердили фінансові плани комунальних підприємств «Муніципальний клуб «Дніпро», «Кінотеатр «Україна» і «Спортивний комплекс «Будівельник».

Розглянули питання про демонтаж тимчасових споруд у місті Черкаси, які встановлені без будівельних документацій та перебувають у неналежному санітарному стані. Деякі зняли з розгляду. Під час обговорення кількох проектів рішень міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення департаменту архітектури та містобудування розробити типовий проект майстерень з ремонту взуття, годинників, ювелірних виробів тощо. Адже ці тимчасові споруди, де містянам надають необхідні побутові послуги, повинні мати належний вигляд.

Директорка департаменту фінансової політики Тетяни Харенко поінформувала присутніх про стан фінансування з міського бюджету Збройних Сил України. А саме: від початку повномасштабної війни Черкаси спрямували понад 755,1 млн грн на підсилення обороноздатності України. За 6 місяців 2023 року на ці потреби в бюджеті міста передбачено 341 млн 169 тисяч гривень.

Виконавчий комітет підтримав відшкодування частини вартості виконаних робіт з капітального ремонту ліфтів ОСББ за майже 30 адресами в місті. Об’єднанням власників багатоквартирних будинків, які ремонтували ліфти власним коштом у період з 2020 до 2023 року, буде відшкодовано з бюджету міста 70 % від суми робіт.

Ухвалили видачу ордерів фізичним та юридичним особам на видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев. Попередньо їх обстежили фахівці.

Для безпеки пішоходів надали дозвіл ОСББ «Гагаріна, 29» на встановлення напівсферичних обмежувальних конструкцій вздовж тротуару біля житлових будинків №29 та 29/2 по вул. Гагаріна.

«Триває робота виконавчого комітету в умовах воєнного стану. Нам зараз доводиться долати виклики, пов’язані із війною, і щодня вирішувати поточні питання життєдіяльності міста, – відзначив міський голова Анатолій Бондаренко. – Дякую нашим Збройним Силам, які дають нам можливість жити у тиловому місті, і всім черкасцям, які працюють для розвитку нашої громади і наближення перемоги України».

Залиште коментар