Підприємець протягом трьох років не сплачував понад 1 млн грн за рішенням суду

Підприємець протягом трьох років не сплачував понад 1 млн грн за рішенням суду

Торік прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за фактом невиконання  вироку Придніпровського районного суду м. Черкаси щодо стягнення на користь держави збитків у вигляді несплачених податків на суму понад 1 млн. грн., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області. 
Будучи засновником кількох підприємств та отримуючи дохід, суб’єкт господарювання умисно не виконував вказане рішення більш як 3 роки, чим заподіяв істотної шкоди державним інтересам.
У вересні поточного року досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт прокуратурою затверджено та скеровано до Соснівського районного суду м. Черкаси для розгляду.
Довідково: санкцією ч. 3 ст. 382 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар