Підприємці Черкас пообіцяли 30 одиниць техніки для розчистки міста від снігу

Підприємці Черкас пообіцяли 30 одиниць техніки для розчистки міста від снігу

Близько 30 одиниць техніки додатково залучать для розчищення Черкас від снігу. Про це з місцевими підприємцями домовився очільник області.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Як зауважив на зустрічі Юрій Ткаченко, нині він отримує найбільше скарг від жителів обласного центру. Водночас на засіданні оперативного штабу з реагування на надзвичайні ситуації та події, що зранку відбулося в ОДА, представники міської влади поскаржились на брак потрібної техніки для боротьби з наслідками негоди.

“Кожен керівник району особисто мені звітує впродовж дня, як триває ліквідація наслідків негоди на ввіреній йому території, – сказав голова Черкаської ОДА. – Ми мобілізуємо всі сили для розчищення доріг державного та місцевого значення. Але лишатися осторонь ситуації в обласному центрі теж не будемо, бо людей насправді мало цікавить, хто і за яку дорогу відповідає – їм потрібен результат. Тому я звернувся до місцевих підприємців по допомогу. І вдячний за реагування та їхню соціальну відповідальність”.

Зокрема, свою техніку нададуть такі підприємства, як: ПАТ «Азот», ПП «Надія», ТОВ «Черкасиміськбуд», ТОВ «Євробуд-Індустрія», ТОВ «Главшляхбуд», ПП «Дорстрой» і ПП «Арсенал».

“Слід максимально спрацювати вночі, коли мінімум автомобілів на дорогах, – зауважив обласний керманич Юрій Ткаченко. – Скоординує роботу додаткової техніки (де найкритичніша ситуація в місті та куди першочергово треба її спрямувати) заступник міського голови Черкас Ігор Волошин”.

Залиште коментар