Підвищення ціни на електроенергію з 1 березня – це тільки початок, – Корольчук

Підвищення ціни на електроенергію з 1 березня – це тільки початок, – Корольчук

Ціна на електроенергію з 1 березня – це тільки початок наступного підвищення. Про це у своєму блозі на Обозревателе заявив глава Наглядової ради Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук, пише 7dniv.info.

“Насправді навіть ціна на електроенергію з 1 березня – це тільки початок наступного підвищення. Тому що вже в 2016 році було зрозуміло по тих обсягах, які виробляють атомні, теплові станції, по тарифах для них, у скільки їм обходиться виробництво електроенергії 1 кВт . Стало зрозуміло про наступний етап підвищення”, – вважає він.

“Ті, хто споживає до 100-150 кВт·год, для них поки встановлюється такий “маяк” – ціна для них повинна бути в районі 2 гривень (за 1 кВт·год.). Фактично, вдвічі ще треба підняти ціну. Для тих, хто буде споживати понад 150 кВт·год, до 600 кВт·год (залежить від того, яке приймуть рішення), встановити не 1,60 грн, а в районі 2,5 гривень. Це попередньо, розглядали варіант 3 гривні,” – пише Корольчук. Корольчук вважає, що уникнути подорожчання електрики неможливо.

Прочитайте ще:

Залиште коментар