Пішохідні переходи на Митниці стають безпечнішими (відео)

Пішохідні переходи на Митниці стають безпечнішими (відео)

ПІшохідні переходи у мікрорайоні Митниця у обасному центрі стають безпечнішими для пішоходів. Про це у своєму “Фейсбуку” повідомив депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

“У переліку об’єктів для встановлення додаткового освітлення пішохідних переходів, затвердженому Черкаським виконкомом, відразу чотири вулиці мікрорайону: Гагаріна, Припортова, Козацька та Сержанта Смірнова. Роботи по одному з переходів вулиці Гагаріна вже виконані!
Окрім того, я вже звернувся до міського голови Анатолія Бондаренка із проханням передбачити це у проекті реконструкції вулиці Героїв Дніпра.
Крок за кроком продовжуємо робити Митницю безпечною та комфортною”, – зазначає Юрій Тренкін.

Пішохідні переходи на Митниці стають безпечніші. У переліку об’єктів для встановлення додаткового освітлення пішохідних переходів, затвердженого Черкаським виконкомом, відразу чотири вулиці мікрорайону: Гагаріна, Припортова, Козацька та Сержанта Смірнова. Роботи по одному з переходів вулиці Гагаріна вже виконані! Окрім того, я вже звернувся до міського голови Анатолія Бондаренка із проханням передбачити це у проекті реконструкції вулиці Героїв Дніпра. Кроком за кроком продовжуємо робити Митницю безпечною та комфортною.

Опубліковано Yury Trenkin Вівторок, 30 квітня 2019 р.

Залиште коментар