Пішов з життя засновник Східноєвропейського університету

Пішов з життя засновник Східноєвропейського університету

26 грудня 2019 року на 85 році життя відійшов у вічність Аблязов Рауф Ахметович – засновник і президент Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії СРСР, академік Інженерної академії України, академік Міжнародної інженерної академії, член Клубу ректорів Європи.

Важко переоцінити внесок Рауфа Ахметовича у розвиток освіти в Україні. Він заснував перший на Черкащині приватний вищий навчальний заклад – Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, завжди дбав про вдосконалення й розвиток молодого покоління і до останніх днів свого життя продовжував ділитися знаннями зі студентами.
Життєвий шлях Рауфа Аблязова – це зразок високого професіоналізму та безмежної відданості справі. За роки сумлінної праці він здобув беззаперечний авторитет компетентного й досвідченого фахівця, науковця, мудрого і розсудливого керівника.
Університетська громада глибоко сумує з приводу важкої втрати, висловлює співчуття рідним і близьким Рауфа Ахметовича Аблязова.
Прощання з Рауфом Ахметовичем відбудеться 28 грудня о 14:00 в Будинку трауру.

Про це інформують на сторінці університету у фейсбук.

Залиште коментар