Після перевірки екологів зупинено діяльність АЗС на Уманщині

Після перевірки екологів зупинено діяльність АЗС на Уманщині

Судом до усунення порушень призупинена діяльність без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря АЗС в м. Умань. Про це інформує начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

Так, в період з 27.02.2019 по 01.03.2019 Державною екологічною інспекцією Центрального округу проведено планову перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища ТОВ «Автотрансгаз». Основний вид діяльності за КВЕД ТОВ «АВТОТРАНСГАЗ»: Код КВЕД 47.30 Роздрібна торгівля пальним. Об’єкт відноситься по ступеню впливу на забруднення атмосферного повітря до ІІ групи.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що дане підприємство здійснює виробничу діяльність, під час якої здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, без відповідного дозволу, що є порушенням ст. 10, 11 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря». Керівника вказаного підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Крім того, захищаючи інтереси держави Держекоінспекція звернулась до Черкаського окружного адміністративного суду про тимчасову заборону (зупинення) діяльності товариства, до отримання відповідного дозволу.

Дослідивши матеріали справи, 29 липня 2019 року Черкаський окружний адміністративний суд виніс рішення, яким позов Держекоінспекції задовольнив в повному обсязі та зобов’язав Відповідача зупинити діяльність, до отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин.

Залиште коментар