Після сутичок у центрі Черкас 12 осіб опинилися у лікарні (відео)

Після сутичок у центрі Черкас 12 осіб опинилися у лікарні (відео)

В обласній лікарні зараз перебуває 12 травмованих. Зі слів головного лікаря закладу Олександра Дудника, більшість травмованих – поліцейські, у них травми очей, обличчя. Вони знаходяться в офтальмологічному відділенні. Одна особа перебуває із черепно-мозковою травмою. Його перевели в реанімацію. Ступінь важкості травм лікарі обіцяють повідомити згодом.

Про це повідомляє UA: Черкаси.

Нагадаємо, у Черкасах сталися сутички між правоохоронцями та представниками Нацкорпусу. За словами представника Нацкорпусу Дмитра Кухарчука, вони хотіли задати запитання Президентові. Їх заблокувала поліція. Поліція інцидент поки що не коментує.

Фото: zmi.ck.ua.

UPD: В обласній лікарні зараз перебуває 12 травмованих. Зі слів головного лікаря закладу Олександра Дудника, більшість травмованих – поліцейські, у них травми очей, обличчя. Вони знаходяться в офтальмологічноу відділенні. Одна особа перебуває із черепно-мозковою травмою. Його перевели в реанімацію. Ступінь важкості травм лікарі обіцяють повідомити згодом. ____________________________У Черкасах сталися сутички між правоохоронцями та представниками Нацкорпусу. За словами представника Нацкорпусу Дмитра Кухарчука, вони хотіли задати запитання Президентові. Їх заблокувала поліція. Поліція інцидент поки що не коментує. На місце події приїхали швидкі. Медики від коментарів поки що утримуються. Обставини події з'ясовуються.

Опубліковано UA: Черкаси Субота, 9 березня 2019 р.

Залиште коментар