Півтони виловленої браконьєрами риби відпустили у Дніпро (відео)

Півтони виловленої браконьєрами риби відпустили у Дніпро (відео)

Екологи продовжують патрулювати Кременчуцьке водосховище з патрульною поліцією та вилучати незаконні знаряддя лову та відпускати рибу. Про це повідомив начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков

Рейдовою групою 5 вересня 2019 року знешкоджено та вилучено з води 5 промислових браконьєрських ятерів : вперше попався “Ятір-гігант ” на 6 котлів (кулі, бочки) загальною довжиною 50 метрів та 4 ятері обладнаних 4 котлами загальною довжиною 100 метрів. Вага одного знаряддя лову коливається від 150 до 200 кг. Тому витягувати із води ці заборонені знаряддя лову не так легко, як здається на перший погляд. Це важка праця!

Також було виявлено та вилучено 7 браконьєрських сіток “хитрих браконьєрів” замаскованих під законні знаряддя лову рибодобувних підприємств, шляхом встановлення схожих для розпізнавання прапорців, якими користуються ліцензіати. Висота сіток склала два з половиною метри, крок вічка починаючи від 32 до 36 мм. Даними сітками винищується риба малих розмірів та вони заборонені до використання на Кременчуцькому водосховищі.

Вся риба видів : сом, товстолоб, плітка, лящ загальною вагою близько 221 кг збережена та випущена до водосховища.

Знову упереджена шкода навколишньому природному середовищу на суму 52 тис. грн.

Вилучені браконьєрські знаряддя лову ціна яких на «чорному» ринку може скласти близько 137 тис. грн.

“Тільки за два дні нами відпущено до води риби загальною вагою 471 кг, упереджена шкода природі на суму 120 тис.грн, вилучено браконьєрських знарядь лову ціна яких на «чорному» ринку може скласти близько 217 тис. грн.!”, – написав Позняков.

Залиште коментар