Півтисячі дітей Золотоніщини та Канівщини завтра здійснять прогулянку Дніпром

Півтисячі дітей Золотоніщини та Канівщини завтра здійснять прогулянку Дніпром

Під гаслом «Майбутнє Черкащини» вже завтра пройде водна прогулянка на пасажирських експресах на підводних крилах (“ракетах”), на яких заплановано покатати до півтисячі пасажирів Золотоніщини та Канівщини.

У Верховній Раді України 7 червня в було створено міжфракційне депутатське об’єднання «За розвиток річок України». До складу об’єднання ввійшли депутати-мажоритарники, виборчі округи яких мають вихід на головні річкові артерії країни, крім того запрошено фахівців з податкового, бюджетного та транспортного комітетів.

Тож аби привернути увагу до розвитку судноплавства в Україні народний депутат від 197 виборчого округу Владислав Голуб, який також увійшов у це об’єднання, ініціював прогулянку Дніпром.

«Кататимуться на пасажирських експресах переважно діти, адже діти – це наше майбутнє. Два рейси заплановано для цьогорічних випускників шкіл Канева, адже саме їм завтра робити цей перший та виважений крок у доросле майбутнє»,- розповіла помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба Олена Радченко.

Такий тур Дніпром спрямований на привернення уваги до місцевих проблем, проблем, пов’язаних з розвитком Дніпра та річкової галузі загалом, зазначають організатори.

Тож Головною метою міжфракційного депутатського об’єднання «За розвиток річок України» є створення законопроекту, який забезпечить розвиток річкової галузі економіки, судноплавства та суднобудування, інфраструктури та вирішення проблем екології.

Про це пише live.ck.ua

Прочитайте ще:

Залиште коментар