Плани і перспективи для Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій

Плани і перспективи для Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій

З початком нового року, другого навчального семестру в Черкаському вищому професійному училищі розпочалися роботи з підготовки приміщення для навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Про це повдіомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР. 

Центр створюється на виконання рішення Міністерства освіти і науки України, яким училище було включено до пілотного проекту з модернізації означеної професії. Мета створення центру – удосконалення практичної підготовки учнів, слухачів, які навчаються за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» та впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасних будівельних матеріалів соціальних партнерів.

Приміщення майбутнього центру сьогодні  – це полігон для відпрацювання учнями  знань, умінь та навичок отриманих під час  теоретичного та виробничого навчання, а саме, виконання  підготовчих поверхонь під опорядження з професії штукатур, маляр.

Прочитайте ще:

Залиште коментар