Пляжі Черкас готують до початку сезону

Пляжі Черкас готують до початку сезону

У Черкасах готують пляжі до літнього відпочинку. Про це на нараді у Черкаській міській раді повідомив директор департаменту ЖКК Сергій Танюк.

За його словами, 2018 року на утримання пляжів виділено 331 841 грн. З них 81 800 буде спрямовано на обладнання та інвентар, решта – на заробітну плату та нарахування. Програмою соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2017-2019  роки заплановано цьогоріч провести будівництво мережі водопостачання та водовідведення на пляжі «Пушкінський» на суму 207 170 грн.

– За рахунок коштів міського цільового фонду охорони навколишнього природного середовища проведено поглиблення дна та очищення пляжів «Смілянський», «Пушкінський» та «Соснівський». На ці заходи заплановано 189,3 тис. грн. Після очищення пляжу «Смілянський» до пляжного сезону будуть встановлені туалети, роздягальні та рятувальна вежа, – зазначив Сергій Танюк.

За його словами, КП «Дирекція парків» подана пропозиція щодо виділення коштів з міського бюджету у 2018 році на будівництво пляжу «Смілянський» у сумі 500 тис. грн.: облаштування спусків до води, будівництво водопостачання і водовідведення, придбання лежаків, смітників, лавочок.

– Комунальним підприємством «Дирекція парків» до початку пляжного сезону планується облаштування трьох полів для гри у волейбол на пляжі «Пушкінський». Наразі на цьому пляжі розпочато будівництво спортивного майданчику. Наступного року планується облаштування пляжу «Соснівський» та пляжу для людей з обмеженими фізичними можливостями для безпечного і комфортного відпочинку за принципом доступності, – зауважив директор департаменту ЖКК.

Як повідомляють у «Дирекції парків», пляжний сезон планують відкрити 1 червня.

Залиште коментар