Податківці привітали підприємців-ровесників Незалежності

Податківці привітали підприємців-ровесників Незалежності

На сьогодні на обліку в ДПІ Черкащини знаходяться 442 фізичні особи – підприємці 1991 року народження. 266 з них чоловіки, решта – бізнес-леді.  У 2016 році в регіоні також працювало 442 ровесники Незалежності, повідомили в головному управлінні ДФС у Черкаській області.

1991 року у День Державного Прапора України народилась молодий підприємець зі Шполи Олександра Бурлака. У День Незалежності України святкуватимуть свій 26-й день народження Дана Рудоман з Монастирища та Максим Кириченко із Золотоноші.

В 16 років зареєструвався підприємцем і 10 років здійснює господарську діяльність ровесник Незалежності Антон Береговий з Канева; 9 років підприємницького стажу має народжена 1991 року Оксана Головань з Городищенського району.

Найбільша кількість підприємливої молоді обліковується в ДПІ у м. Черкасах (167 або 37,8 відс.), Смілянській об’єднаній ДПІ (72), Уманській (63), Золотоніській ОДПІ (32).

26 років підприємницького стажу (на податковому обліку з 1991 року) Василь Лушпіган з Городищенського району, Віра Петрова та Надія Фаранюк з Умані, Сергій Швайковський та Микола Кибалюк з Монастирища,  Галина Варченко з смт.Маньківка.

Також двадцять шість років плідно працюють на благо України 173 підприємства Черкащини. Найбільше сумлінних ровесників Незалежності в обласному центрі (79).

В органах фіскальної служби Черкаської області працює 25 ровесників Незалежності.

Прочитайте ще:

Залиште коментар