Пограбували черкаських театралів

Пограбували черкаських театралів

Сьогодні вранці працівники Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру не змогли вчасно виїхати з виставою, оскільки їхню вантажівку пограбували. Про це написав на своїй сторінці у ФБ актор театру Олександр Гуменний.

“Ранок почався бурно і… на жаль, негативно: пограбовано театральну вантажівку, яка знаходилася на огороженій території театру. Витягли акамулятор, злили бензин, пошкоджено гальма і хто зна що ще там… Викликали поліцію. Терміново довелося винаймати інший вантажний транспорт для перевезення декорацій та костюмів. Відповідно, сьогоднішній виїзд з виставою довелося трохи затримати, але він все одно відбудеться і ні яка злочинна потвора цьому не зашкодить! Маємо надію, що крадії будуть знайдені та покарані, хоча віриться в це важко”, – йдеться у дописі.

У коментарі коерспонденту “Проголовне” Олександр повідомив, що пограбування було виявлено вранці, а сталося, можливо, з вечора. Патрульні, відповідно, приїхали вранці, по тому, як надійшло повідомлення. За його словами, злити бензин з залишеного без нагляду автомобіля, хоч вантажного, хоч легковика, – це досить поширене явище для Черкас останнім часом.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар