Поліцейські шукають дільничних серед жителів ОТГ Черкащини

Поліцейські шукають дільничних серед жителів ОТГ Черкащини

Керівництво управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області провело ряд зустрічей з головами об’єднаних територіальних громад. Основна мета зустрічі – залучення до роботи в поліції на посадах дільничних офіцерів поліції та поліцейських груп реагування місцевих жителів.

Про це повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області.

Такі зустрічі відбулися з головами Михайлівської, Моринської, Набутівської, Карашинської Стеблівської та Селищенської об’єднананих територіальних громад. Під час зустрічей було обговорено питання налагодження тісних відносин між поліцією та населенням, залучення молоді до роботи в рядах Національної поліції України, а саме на посадах дільничних офіцерів поліції, які в подальшому будуть обслуговувати дані територіальні громади.

 

За допомогою таких зустрічей та профілактичних бесід працівники поліції спільно з населенням вирішують проблеми на місцях та допомагають створити безпечне середовище на території обслуговування.

Громадяни, які бажають працювати в поліції можуть звернутися за телефоном 067-559-85-26, 067-554-66-93, або заповнити анкету http://nabir.npu.gov.ua

Прочитайте ще:

Залиште коментар