Поліцейські знайшли телефон, який сім років був у розшуку

Поліцейські знайшли телефон, який сім років був у розшуку

Черкаські патрульні поліцейські знайшли телефон, який був викрадений ще в 2013 році. Його виявили сьогодні уночі під час поверхневої перевірки у одного черкащанина, 1973 року народження. Речовий доказ передали слідчим міського відділу поліції, які перевіряють інформацію. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції в Черкаській області.

Зараз мобільний телефон вважається доступним і практичним засобом зв`язку, і давно не є розкішшю. Тож не дивно, що зі зростанням кількості апаратів мобільного зв‘язку росте і кількість їх викрадень.

Але здебільшого цього можна уникнути, якщо господарі „мобілок” уважніше ставитимуться до їх збереження.

Що робити, якщо мобільний телефон все ж таки викрали?

Перш за все, слід негайно звернутись у поліцію. А при зверненні до правоохоронців необхідно повідомити його номер та IMEI, що надрукований на упаковці, в якій ви його придбали.

Якщо ж пакунку немає, то номер можна отримати, набравши на телефоні таку комбінацію: *#06#.

Але деякі необачні власники, втративши свій засіб зв’язку, повідомляють про крадіжку, грабіж чи шахрайство. Це суттєво збільшує навантаження на правоохоронців.

Тож хотілося б застерегти: у разі встановлення факту, що телефон був не викрадений, а загублений, такі особи можуть притягатися до відповідальності за “Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину”.

Залиште коментар