Поліцейський в телефоні: у Черкасах презентували додаток My Pol

Поліцейський в телефоні: у Черкасах презентували додаток My Pol

Уявіть собі, що ви маєте на своєму телефоні додаток, за допомогою якого зможете оцінити роботу поліцейського, який приїхав до вас на виклик, або викликати екіпаж, не телефонуючи на 102. Наразі це цілком реально, адже такий додаток вже створено. І черкащанам теж пропонують скористатися його перевагами, інформує сайт “Про все“.

“My Pol” — це мобільний додаток, який допоможе створити платформу для комунікації органів поліції і свідомих громадян. За словами заступника керівника проекту Микити Стецюка, однією з основних функцій додатку буде те, що користувачі додатку зможуть миттєво викликати поліцію через спеціальну кнопку SOS. Такий виклик надійде до правоохоронців безпосередньо, оминаючи деспетчера 102. Все, що має зробити користувач – зареєструватися, ввести свої дані (додатково можна вказувати групу крові, адресу тощо).

Перевагою додатку є ще і те, що після того як надходить такий виклик, диспетчер може в реальному часі спостерігати за місцезнаходженням людини. Тобто якщо, для прикладу, сталося викрадення, то буде видно, що геолокація змінюється.

– Насправді це дуже зручно, бо бувають випадки, коли на людину нападають і вона не може зателефонувати. З нашим додатком вона просто натискає кнопку і вже таким чином викликає поліцію, не привертаючи уваги злочинця – пояснює Микита Стецюк.

За допомогою програми черкащани також зможуть оцінити роботу поліцейського за п’ятибальною шкалою. Для цього достатньо ввести номер жетону поліцейського у спеціальному полі та залишити свою оцінку. Також у рамках додатку буде доступна мапа відділень поліції та медичних закладів. За допомогою інтерактивної мапи користувачі мають змогу відшукати найближче відділення, куди можна звернутися по допомогу.

Крім того, у вигляді сповіщень користувачам приходитимуть повідомлення про зниклих громадян, надзвичайні ситуації тощо. Прикметно також, що цей додаток зможе блокувати тих, хто зловживає фальшивими викликами до поліції. Однак, за словами правоохоронців, відсоток неправдивих викликів серед такий додаток невеликий, адже людина вказує свої дані, мобільний телефон і поліцейські бачать її місцезнаходження. Відповідальні за фальшиві повідомлення у цьому випадку – така ж як і за звичайні фейкові “замінування” чи “конфлікти”. Черкащина стане вже 17-м регіоном, де запрацює такий додаток. Повноцінно додаток запрацює сьогодні пообіді, скачати його можна і в Play market, i в Аpp store. Вперше в Україні він запрацював у Дніпрі.

Залиште коментар