Поліцейські офіцери громад та волонтери з Шотландії пригощали піцою жителів Уманщини

Благодійні заходи відбулися за ініціативи співробітників сектору взаємодії з громадами Уманського районного управління поліції. Волонтери Шотладської благодійної організації «Siobhans Trust», благодійної організації із Запоріжжя «Благодійний фонд «Мрія», від початку повномасштабного вторгнення курсують Україною пригощають гарячою піцою всіх бажаючих в рамках благодійного проєкту.

Як розповів, начальник сектору взаємодії з громадами райуправління поліції Михайло Данилюк, ідея запросити волонтерів виникла через те, що на території Уманського району чисельна кількість українців, які вимушено залишили свої домівки.

«Відвідувачі благодійного проєкту можуть пригоститися піцою та напоями. Охочих у черзі вишикувалось чимало, то ж впевнений, що мешканцям сподобалось», – запевнив Михайло Данилюк.

«Нам та людям у світі дійсно не все одно, весь світ з Україною. Так ми виражаємо підтримку та плануємо залишатися в Україні, доки триває війна, до перемоги, щоб розділити цю мить радості з українцями», – зазначають іноземні волонтери.

Залиште коментар