Польські партнери допомагатимуть Черкащині у розвитку бізнесу

У рамках реалізації проекту міністерства «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів» до Черкас завітали представники Міністерства розвитку Польщі. Вони зустрілися з головою обласної ради Олександром Вельбівцем і заступником голови облдержадміністрації Ярославом Березанем, представниками депутатського корпусу обласної ради. Про це повідомила прес-служба обласної ради.
Польська сторона розповіла про власний досвід, шляхи розв’язання проблем громад та здобутки, наголосивши, що важливу роль в цьому відіграла відповідна робота зі створення агенцій, бізнес-інкубаторів, перенесення їх створення і діяльності на місцевий рівень – у гміни і громади. Окрім того, увагу було приділено підвищенню кваліфікації кадрів, їх здатності самостійно готувати і захищати проекти, на які спрямовувалися кошти Євросоюзу. З цією метою розроблено Концепцію стандартів обслуговування інвесторів, зібрано величезну базу найвдаліших проектів тощо.

Гості зауважили, що в рамках проекту готові надати необхідну методичну і організаційну допомогу Черкащині, зокрема, Агенції регіонального розвитку, зокрема, у забезпеченні комп’ютерною технікою, проведенні стажування працівників та інше.

Ключовим на зустрічі стало обговорення подальших аспектів проекту та механізмів і інструментів підтримки малого і середнього підприємництва, розвитку інституцій місцевого економічного розвитку на наступні роки.

Прочитайте ще:

Залиште коментар