Понад 100 черкаських дітей учасників АТО отримують соціальну стипендію від міської влади

Понад 100 черкаських дітей учасників АТО отримують соціальну стипендію від міської влади

Як повідомили у департаменті соціальної політики Черкаської міської ради, нині у Черкасах  18 дітей мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) учасника АТО.
“На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1045 «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів» та  № 1047 «Про розмір стипендій у державних та комунальних закладах, наукових установах» департамент соціальної політики здійснює виплату соціальних стипендій деяким категоріям студентів (курсантів), в тому числі особам, які визнані учасниками бойових дій (з числа учасників АТО), та їх дітям; дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО”, – говорить директор департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Олег Гудзенко.
За його словами, 101 особа з числа дітей учасників АТО отримують соціальну стипендію в розмірі 1180 грн. на місяць. Загалом на ці потреби щомісяця виділяється близько 120 тисяч гривень.
Також на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» в 2017 році комісією виконавчого комітету Черкаської міської ради  з розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю – учасників антитерористичної операції про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення ухвалено рішення щодо надання грошової компенсації 15 особам, у 2018 році – 8 особам.
При розрахунку грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення до складу сімей були включені 17 неповнолітніх дітей, на яких також нараховувалася компенсація.

 

Залиште коментар