Понад 1,1 млн туристів відвідали Черкащину в 2017 році

Понад 1,1 млн туристів відвідали Черкащину в 2017 році

Понад 1,1 млн осіб туристів та екскурсантів відвідали у 2017 році туристичні родзинки Черкаської області. Це 40 % більше, ніж у 2016 році.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

 

Торік на Черкащині стартував процес об’єднання туристичного бізнесу в Асоціацію Гостинності Черкащини. За результатами роботи туроператорів Черкащини в Асоціації, на загал представили 12 нових туристичних маршрутів. Спільно з компанією Google Україна реалізовано проект “Цифрове перетворення Черкаської області” розроблено 3D тури і сайт “Мандруй Черкащиною”.

Попри вже проведену масштабну роботу, зупинятися на досягнутому в області не планують. Нині фахівці працюють над новою програмою розвитку туристичної галузі в області.

За словами директора департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Романа Карманніка, цього року  буде запропонована нова програма розвитку туризму області, розробку якої завершується спільно із агенцією регіонального розвитку.

“Важливо використовувати у цьому напрямку усі можливості, які нам доступні. Зокрема, секторальну підтримку Європейського союзу. Це – новий ресурс для реалізації проектів регіонального розвитку і Черкаська область бере участь у цьому процесі”, – каже посадовець.

Нині за підтримки ЄС в області втілюватимуть два туристичних проекти вартістю близько 20 млн грн.

Зокрема, на Уманщині та у Кам’янській ОТГ. Втім, наголосив посадовець, порівняно з іншими областями, ця активність була не достатньою. Та ж Львіська область подала в п’ять разів більше проектів і зуміла оримати в 2,5 рази більше фінансування.

Прочитайте ще:

Залиште коментар