Понад 200 спортсменів взяли участь у Спартакіаді профспілок Черкащини

Понад 200 спортсменів взяли участь у Спартакіаді профспілок Черкащини

7 жовтня поточного року спортивний сезон профспілки Черкащини завершили традиційною міжгалузевою Спартакіадою. У ХХІV за ліком Спартакіаді, старти якої відбувалися на спортивних спорудах КП «Центральний стадіон» та в спортзалі політехнічного технікуму, взяли участь понад 200 спортсменів з 12 команд обласних галузевих профоб’єднань. про це повідомив голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко на сторінці Федерації  у ФБ.


У змаганнях з волейболу перемогу отримала команда обкому профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузейпромисловості України, у змаганнях з футзалу перемогла команда обласної організації профспілки енергетики та електротехнічної промисловості, чемпіонами з шахів стали Тетяна Метельницька (профспілка працівників держустанов) та Вадим Пономаренко (хіміки), з шашок – представники обкому працівників охорони здоров’я Світлана Пономар та Юрій Серпутько, з настільного тенісу – Світлана Цьома (обласна галузева працівників освіти та науки України) та Валентин Лобас з обласної організації профспілок держустанов. Змагання з дартсу принесли перемоги голові обкому профспілки працівників машинобудування Лідії Миколаєнко та заступнику голови первинної профорганізації ПАТ «Азот» Андрію Лукашенко.


За підсумками напруженої, безкомпромісної та цікавої для вболівальників спортивної боротьби на спортивних майданчиках з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок та дартсу, визначились переможці загальнокомандної першості. Звитягу у Спартакіаді виборола команда обласної організації профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості ( голова Володимир Шепель), на другому місці – команда обласної організації профспілки держустанов ( голова Катерина Кучугурна).
Напруженість спортивної боротьби у змаганнях Спартакіади підтверджується однаковою кількістю залікових очок у трьох команд. Оргкомітетом Спартакіади прийнято рішення нагородити Кубками та грамотами за трете місце команди обкому профспілки працівників культури (голова Василь Марштупа), обкому галузевої профспілки працівників освіти та науки України( голова Ольга Жалдак) та обласної організації профспілки працівників енергетики і електротехнічної промисловості (голова Олександр Молдаванов).

Залиште коментар