Понад 300 тонн протиожеледної суміші висипали на дороги Черкащини

Понад 300 тонн протиожеледної суміші висипали на дороги Черкащини

Цієї ночі на Черкащині сніжило, випав мокрий сніг з дощем при мінусові температурі, тому на дороги загального користування вночі та вранці 29 листопада виїхала снігоприбиральна техніка. За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, для ліквідації ожеледиці та її недопущення, протиожеледною сумішшю було оброблено автодороги загального користування у Драбівському, Жашківському, Звенигородському, Золотоніському, Кам’янському, Корсунь-Шевченківському, Смілянському, Уманському та Черкаському районах області.

Було задіяно 35 піскорозкидувачів та 18 навантажувачів, у дорожніх роботах брали участь понад 50 автодорожників, використано понад 300 тонн протиожеледної суміші, якою було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг за основними напрямками руху.

Про це повідомила прес-служба САД у Черкаській області.


Вранці 29 листопада у черговому режимі роботи перебували 34 одиниці техніки та 62 працівники ДП «Черкаський облавтодор». Сьогодні роботи з ліквідації ожеледиці продовжуються.


Станом на ранок 29 листопада проїзд забезпечено усіма автомобільними шляхами загального користування Черкаської області.

Прочитайте ще:

Залиште коментар