Понад 4 тис маленьких черкащан спробували себе у різних професіях

Понад 4 тис маленьких черкащан спробували себе у різних професіях

Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, інспектор ДАЇ, фармацевт, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець-консультант, садівник, лісоруб, кухар, кравчиня тощо, діти почали опановувати спеціальності. Сумлінні та старанні юні «працівники» отримували заробітну плату за її виконання, витратити яку вони мали змогу в крамниці солодощів та подарунків.

???????????????????????????????Кожен із представників професій мав можливість продемонструвати свою діяльність по-особливому – проводив цікаві конкурси, ігри та завдання.

Користувалася популярністю  презентація прикордонників. Немало бажаючих знайшлося також відчути себе пожежниками та поліцейськими. Представники відомого виробника АВК демонстрували діткам як виготовляються цукерки.

???????????????????????????????Окрім підприємств, організацій та установ, що брали участь у презентаціях професій, до проведення заходу активно долучилися Черкаський обласний, міський та районний центри зайнятості. Так, фахівцями центрів була організована профорієнтаційна робота на базі спеціально оснащенного транспортного засобу, яка включала надання актуальної інформації про професії, формування активної життєвої позиції в питанні професійного вибору. В роботі з молоддю фахівці служби зайнятості використали інтерактивні профорієнтаційні ігри (пазли, профорієнтаційні задачки, ребуси, головоломки), наймолодші відвідувачі заходу мали можливість зобразити свою майбутню професію в малюнках. Понад 100 підлітків пройшли психодіагностичне обстеження з метою визначення своєї майбутньої сфери професійної діяльності. Від фахівців центру зайнятості діти дізналися про актуальні професії та послуги, які надає служба зайнятості молоді, отримали консультації щодо вибору профнсії.

Довідково:

У 2016 році за ініціативи Міжнародного ділового журналу «Community» в профорієнтаційному заході взяло участь понад 350 000 дітей в 25 містах України.

Прочитайте ще:

Залиште коментар