Понад 50 тис кубометрів деревини продали на аукціоні в Черкасах

Понад 50 тис кубометрів деревини продали на аукціоні в Черкасах

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціони з продажу необробленої деревини. На березневі торги було виставлено ресурс заготівлі другого  кварталу 2018 року.

Про це інформує Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

5 березня на аукціон держлісгоспи області виставили 53 751 кубометрів деревини. На торгах було продано 51 785 кубометрів або  96,3% запропонованої лісопродукції.

Стовідсотково реалізували виставлену деревину Золотоніський, Канівський, Корсунь-Шевченківський, Чигиринський, Уманський  лісгоспи. Основні породи, за виключенням частини лотів по липі, сосні та пиловнику дуба III сорту, були продані за стартовими цінами. До участі були допущені 260 учасників, що представляли фірми та підприємства Черкащини й інших областей України.

7 березня було проведено електронний аукціон з продажу необробленої деревини. На продаж було виставлено 3 521 кубометр, реалізовано 3456 кубометрів деревини або 98%. Серед сортиментів, що були виставлені на електронні торги, – фансировина дуба, ясена, пиловник дуба (I сорт), пиловник ясена (I сорт).

 

Залиште коментар