Понад 60 тролейбусів щоденно перевозять пасажирів у Черкасах

Понад 60 тролейбусів щоденно перевозять пасажирів у Черкасах

У Черкасах на маршрути щоденно виходять до 64-ьох одиниць електротранспорту.  Таким чином вдалось зменшити інтервал руху  на маршрутах № 1,7, 10 до семи хвилин. Крім цього, подовжено роботу тролейбусів у вечірній час до 22.15. Про нововведення у роботі КП «Черкасиелектротранс» задля збільшення попиту та покращення якості обслуговування пасажирів розповів його директор Петро Кучер, інформує “Черкаська міська рада“.

 

За його словами, з цією метою було запроваджено регулярні обстеження та вивчення пасажиропотоків на маршрутах міста, в результаті чого – збільшено обсяг пасажирських перевезень та введено сезонні маршрути.

– У години «пік» для зручності пасажирів ми випускаємо на рейси з підвищеним пасажиропотоком тролейбуси особливо великої місткості, – говорить Петро Семенович.

Сприяє цьому і розміщення на всіх зупинках міста розкладів руху тролейбусів з оперативним їх оновленням. А також – збільшення рівня регулярності руху тролейбусів на маршрутах міста та забезпечення контролю руху тролейбусів завдяки обладнанню рухомого складу GPS- трекерами.

Окрему увагу слід звернути на фаховість персоналу та регулярне  проведення навчання водіїв тролейбусів з підвищення їх кваліфікації.

– Відзначу, що для комфорту пасажирів ми встановили GPS-трекерів. Тож кожен охочий має можливість відстежувати рух тролейбусів у реальному часі. Також впроваджено синхронне звукове та візуальне інформаційне забезпечення, освітлення в салонах тролейбусів та маршрутних показчиків, – ділиться нововведеннями директор КК «Черкасиелектротранс».

Разом з тим, додає, що у 20 тролейбусах є безкоштовний доступ до мережі інтернет за допомогою WI-FI – роутерів. А встановлення в салонах тролейбусів QR-кодів сприяє  проведенню безготівкового розрахунку за проїзд через додаток Приват24.

Петро Кучер зауважує, що колектив підприємства докладає максимум зусиль для підтримання рухомого складу в належному технічному та санітарному стані.

Крім цього, відповідна робота здійснюється з персоналом з метою підвищення етичного рівня обслуговування пасажирів.

На перспективу підприємство сподівається на  поступове оновлення рухомого складу. Зокрема, це передбачено і міською Програмою розвитку електротранспорту на 2017- 2020 роки.


Тоді як його директор переконаний, що саме за екологічним транспортом – майбутнє пасажирських перевезень. До того ж проїзд у тролейбусах істотно економить сімейний бюджет. Оскільки вдвічі дешевше від маршрутних автобусів. При цьому –  пропонуючи пасажирам досить комфортні умови.

Залиште коментар