Понад 80 тис кв. м ям відремонтовано на Черкащині з початку року

Понад 80 тис кв. м ям відремонтовано на Черкащині з початку року

У Черкаській області на автодорогах загального користування державного значення підрядним підприємством ДП «Черкаський облавтодор» з початку року ліквідовано понад 80 тис. кв. м деформацій та пошкоджень покриття.

Про це повідомила прес-служба САД у Черкаській області.

На автомобільних дорогах державного значення в Черкаській області продовжуються роботи з експлуатаційного утримання доріг. ДП «Черкаський облавтодор» з 31 травня по 7 червня було ліквідовано майже 2 тис. кв. м деформацій та пошкоджень на автодорогах загального користування державного значення у Черкаській області. 


Роботи з ліквідації ямковості проходили на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, та Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук.


Також протягом тижня філіями ДП «Черкаський облавтодор» виконувались роботи з експлуатаційного утримання автодоріг загального користування державного значення. Зокрема проводилися роботи зі встановлення нових та заміні старих дорожніх знаків, обкошування узбіч, ремонт транспортного бар’єрного огородження, фарбування бар’єрного та перильного огородження, прибирання від сміття та бруду проїзної частини автодоріг, прибирання нанесеного ґрунту під бортовим каменем і т.д.
Ремонтні роботи продовжуються й надалі за сприятливих погодних умов.

Залиште коментар