Понад 800 вчителів початкової школи Черкащини пройшли підготовкудо роботи в умовах Нової української школи

Понад 800 вчителів початкової школи Черкащини пройшли підготовкудо роботи в умовах Нової української школи

Вже з нового навчального року першокласники навчатимуться за стандартами Нової української школи. Викладачі ж нині проходять перепідготовку до масштабного запровадження. Про це йшлося на всеукраїнській селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

“Педагоги Черкащини активно готуються до роботи в умовах Нової української школи, – наголошує перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – На сьогодні в області більше 800 вчителів початкових класів пройшли підвищення кваліфікації щодо реалізації концепції «Нова українська школа» та нового Державного стандарту початкової освіти. Зокрема, проведено I-II навчальні сесії. Відбулись і 4 семінари-тренінги для вчителів іноземної мови, які працюватимуть з першокласниками. Відтак 117 вчителів  підвищили кваліфікацію”.

За словами Віталія Володимировича, відповідну підготовку пройшли також близько півтори сотні вчителів фізичної культури, зо три десятки викладачів образотворчого мистецтва та ін. А вже за два дні стартує підготовка заступників директорів шкіл, які курують початкову освіту до роботи в умовах Нової української школи.

Нагадаємо, формула Нової української школи передбачає: новий зміст освіти, заснований на компетентностях; умотивованих учителів, котрі розвиваються професійно; наскрізний процес виховання, який формує цінності; децентралізацію та ефективне управління навчальним закладом; педагогіку, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками; орієнтацію на потреби учня в навчальному процесі та ін.

Залиште коментар