Понад півтори сотні безробітних залучили до тимчасових робіт на Христинівщині

Понад півтори сотні безробітних залучили до тимчасових робіт на Христинівщині

Христинівська районна філія Черкаського ОЦЗ успішно співпрацює з органами місцевої влади, місцевого самоврядування та роботодавцями щодо організації таких видів робіт. З початку року було укладено 31  договір на проведення оплачуваних громадських робіт та залучено 64 безробітних.

 

Про це пише “Діловий регіон“.

На роботи тимчасового характеру протягом 2018 року було залучено 165 осіб.

Безробітні виконують роботи з благоустрою міста, селищ та зон для відпочинку, інших природоохоронних та історичних об’єктів; озеленення територій, посадки дерев; благоустрою придорожніх смуг автомобільних доріг загального користування; упорядкування кладовищ та паркових алей.

Одним із прикладів співпраці районної філії з органами місцевої влади щодо благоустрою населених пунктів є організація відповідних робіт в Шукайводській сільській раді.

З сільською радою протягом 2018 року було укладено 3 договори та направлено на громадські роботи 5 осіб. Завдяки проведенню таких робіт, було організовано прибирання території біля Обеліску слави, вирубку чагарників, упорядкування вулиці в центрі села, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

Залиште коментар