Попався на гарячому: депутат “вільний демократ” зриває оголошення про зустріч виборців із депутатом-“батьківщинівцем”

Попався на гарячому: депутат “вільний демократ” зриває оголошення про зустріч виборців із депутатом-“батьківщинівцем”

Депутат міської ради від “Партії вільних демократів” Олександр Згіблов у мікрорайоні Митниця зривав оголошення про проведення зустрічей з жителями депутата від ВО “Батьківщина” Юрія Тренкіна. Про це повідомив “батьківщинівець” на своїй сторінці у “Фейсбук“.

“До чого ж страх і боязнь в головах деяких політиків зашкалює! На фото ви бачите керівника партії Вільних демократів, Олександра Згіблова, який бігає по під’їздам на Митниці та зриває оголошення про проведення моїх депутатських зборів у дворах! Шановна громадо, дякую Вам за те, що надали дану інформацію та не допускаєте свавілля цих покидьків!

Це саме ті люди, які засіяли місто чорнухою на команду міського голови, це ті, що зупинили всі бюджетні процеси в нашому місті і доводять його до прірви, це ті, що знищували наше рідне місто більше дев’яти років! Їх девіз один: Чим гірше для Черкас, тим краще для них!

Шановна громадо, женіть цих шкідливих котів зі своїх дворів, вони тільки гадять в нашому місті!
Звертаюсь до прокурора Черкаської області, та до керівника Черкаської поліції вважати це офіційною заявою про скоєння злочину, а саме перешкоджання моїй депутатській діяльності!”, – написав Юрій Тренкін.

 

Залиште коментар