Популярна співачка поділилася враженнями від концерту у Черкасах

Популярна співачка поділилася враженнями від концерту у Черкасах

21 березня у черкаському Палаці культурі «Дружба народів» відбувся концерт відомої української співачки Мішель Андраде. В ексклюзивному інтерв’ю для «ВиЧЕрпно» співачка розповіла про свої враження від виступу у Черкасах, а також поділилася своїми корисними лайф-хаками.

– У березні розпочався Ваш перший міні-тур Україною. Розкажіть про враження від нього?

– Тур має назву «Latino Ritmo». Черкаси — це передостаннє місто, в якому ми виступали. Мені мало, адже я хочу дарувати людям більше своєї музики та пісень. У кожному місті люди зустрічають нас по-особливому, тому я пишаюсь цим міні-туром. Мені здається, що все було настільки незабутньо, що я запам’ятаю це назавжди.

– Як пройшов виступ у Черкасах? Як Вас прийняла публіка?

– Мені дуже сподобалось виступати у Черкасах, адже тут дуже привітна публіка. Дуже багато людей дарували квіти, цукерки, плакати, а найголовніше — добре сприймали мої нові пісні. Тому мені було дуже приємно виступати для черкащан.

– У якому віці усвідомили, що музика є невід’ємною частиною Вашого життя?

– Мабуть, я розуміла це з самого дитинства, але професійно почала займатися музикою з 16-ти років.

– Як Ви ставитеся до дуетів з іноземними співаками: з ким хотіли б виступити на одній сцені?

– Я дуже хочу заспівати дуетом з Джей Балвіном та Алехандро Сансом, якого слухаю з самого дитинства. Також не проти була б заспівати з Джастіном Бібером.

– Нам відомо, що у лютому на екранах з’явився фільм «Продюсер», у якому Ви зіграли одну із головних ролей. Хотіли б далі продовжити акторську діяльність?

– Я б дуже хотіла продовжити акторську діяльність. Хотіла б зіграти роль відважної блондинки з пістолетом. Мені здається, що було б дуже цікаво вивчити якусь небезпечну сцену з трюками. Також хотіла б взяти учать у танцювальному фільмі.

– Ви маєте українсько-болівійське коріння. Чи не плануєте у майбутньому повернутися до Болівії та заявити уже там про себе, як співачка?

– Дуже хочу поїхати до Болівії з концертом або вже туром країнами Латинської Америки і презентувати Україну.

– Останнім часом співаки все частіше почали ділитися корисними «лайф-хаками». Поділіться з нашими читачами своїми ТОП-5 універсальними порадами.

– Перше, з чого починається мій день — музика. Я не живу без неї, оскільки вона дає заряд енергії на весь день. Для мене гарний настрій — це люди, які мене оточують (моя компанія, команда), а також музика і книги.

Залиште коментар